Prowadzisz gabinet stomatologiczny?
Bez względu na to, czy dopiero zaczynasz, czy już od jakiegoś czasu go prowadzisz, zapewne zastanawiasz się, jak przyciągnąć większą liczbę pacjentów.  
Jednym z pomysłów jest poszerzenie zakresu wykonywanych usług. Innym może być wprowadzenie bardziej nowoczesnych metod leczenia. W obu przypadkach może okazać się, że niezbędne jest zainwestowanie w nowoczesny sprzęt. W zależności, na co się zdecydujesz, może to być zakup nowego  wyposażenia podstawowego, aparatu RTG do wykonywania zdjęć punktowych lub panoramicznych, kamerach  wewnątrzustnych, a nawet laserach stomatologicznych.
Oczywiście, przed dokonaniem zakupu konkretnego sprzętu,  warto dokładnie przemyśleć decyzję i zrobić kalkulację kosztów. Odpowiedzieć sobie na pytania: Czy faktycznie nowe wyposażenie przyczyni się do podniesienia standardu obsługi pacjentów? Czy istnieje zapotrzebowanie na nowe usługi, które chcę wprowadzić? itp.
Jeśli już zdecydujesz się na zakup i wybierzesz odpowiedni sprzęt, pozostaje kwestia finansowania. Czy bierzesz pod uwagę leasing? Jeśli nie, to dlaczego?  Leasing jest naprawdę wygodną i korzystną formą finansowania. Z nami leasing jest tak prosty i wygodny, jak robienie zakupów przez internet. Po prostu wybierasz sprzęt, wypełniasz wniosek leasingowy, czekasz na decyzję banku i gotowe.  

Biorąc w leasing sprzęt stomatologiczny tylko zyskujesz - nowy sprzęt “pracuje na siebie”, przez co w praktyce  raty za sprzęt spłacają się “same”.