Czy wiedzieliście, że od premiery pierwszego smartfona minęło już 17 lat? To szmat czasu, a jednak ich popularność ani na chwilę nie zmalała – co więcej, producenci smartfonów prześcigają się w tworzeniu coraz nowszych, bardziej zaawansowanych modeli, wyposażonych w coraz nowsze funkcje. Dawno już minęły czasy, gdy telefon służył jedynie do komunikacji – obecnie to swoiste centrum dowodzenia, łączący w sobie funkcję telefonu i komputera. Badania pokazują, że tradycyjne połączenia telefoniczne stanowią jedynie niewielki procent czasu jaki spędzamy przed jego ekranem – cała reszta poświęcona jest na pracę, surfowanie po Internecie czy rozrywkę. Jednak wraz z rozwojem technologii i wypuszczania się na rynek nowych modeli,  pojawia się pytanie, jak sfinansować zakup nowego telefonu bez obciążania domowego budżetu. Odpowiedzią na to wyzwanie jest zakup telefonu na raty – w sposób, który pozwala na rozłożenie kosztów i zachowanie płynności finansowej.

 

Telefon na raty w iRaty – dlaczego warto?

 

Inwestycja w nowoczesny telefon komórkowy to koszt nierzadko przekraczający kilka tysięcy złotych. Zwłaszcza, jeśli potrzebujesz modelu, który bardziej zaawansowane funkcje i będzie służył nie tylko do rozrywki, ale także pracy. W takiej sytuacji wybór nie powinien być dziełem przypadku – istotna jest wysoka jakość, zapewniająca długotrwałe i bezproblemowe użytkowanie. Nierzadko droższe modele telefonów, poza nowoczesnymi rozwiązaniami posiadają także szereg dodatkowych akcesoriów, pozwalających zwiększyć jego funkcjonalność. Wiąże się to jednak z koniecznością poniesienia dodatkowych kosztów – i właśnie tu warto rozważyć zakup na raty w iRaty.

 

Finansowanie ratalnie nie tylko umożliwi Ci rozłożenie jednorazowego, dużego wydatku na mniejsze, łatwiejsze to udźwignięcia raty, ale przede wszystkim pozwoli na zakup droższego, bardziej zaawansowanego urządzenia. Koszt zakupy, choć wyższy od podstawowej wersji nie będzie jednak tak odczuwalny jak w sytuacji, gdy trzeba byłoby wyłożyć dużą ilość gotówki na raz.

Zakup telefonu na raty w iRaty ma także jeszcze jedną, wyjątkową zaletę – dzięki niemu nie musisz uszczuplać swojej poduszki finansowej czy naruszać oszczędności, by sfinansować nowy sprzęt – elastyczne, dopasowane do potrzeb raty z łatwością jednak wkomponujesz w comiesięczny budżet.

 

Telefon na raty w iRaty – prosto i wygodnie

 

Zakup telefonu na raty przez iRaty jest procesem prostym i intuicyjnym – w zasadzie to niemal tak, jakbyś płacił za niego standardowym przelewem. Wystarczy wybrać konkretny  model w sklepie internetowym, a następnie wypełnić wniosek ratalny i poczekać na decyzję – ta pojawi się w kilka chwil na ekranie Twojego komputera, telefonu lub tabletu. Cała procedura odbywa się całkowicie online – oznacza to, że możesz dokonać zakupu o dowolnej porze, z dowolnego miejsca, także w środku nocy. Pozytywna decyzja to moment, w którym nie musisz robić nic więcej – całą resztą zajmą się iRaty. Wystarczy poczekać na kuriera z nowym telefonem i cieszyć się z możliwości, jakie oferuje.